Kendisine Yurt Dışı Yasağı Getirildiğini Öğrenen Eylül Öztürk, Amerika’da Olduğunu Hatırlattı

Murat Ağırel’in açıklamasıyla beraber kendisine yurt dışına çıkma yasağı getirildiğini öğrenen sosyal medya fenomeni Eylül Öztürk, konuyla ilgili yeni açıklamalarda bulundu…

Kara para aklama ve vergi kaçırma suçlamalarıyla geçtiğimiz haftalarda tutuklanan Dilan ve Engin Polat’ın ardından gözler benzer yükselişlerle servet sahibi olan diğer sosyal medya fenomenlerine çevrilmişti.

Bunlardan biri de uzun yıllardır aşina olduğumuz, bir süre önce ailesiyle beraber Amerika’ya taşınan fenomen Eylül Öztürk’tü.

Bir dönem Dilan Polat’la çok sıkı fıkı olduğu bilinen Eylül Öztürk’ün Dilan Polat’la türlü türlü kareleri ortaya çıkınca o da mercek altına alınan isimlerden biri haline geldi.

Önce Takvim haberine göre Dilan Polat’ın tutuklanmasının ardından ABD’deki evlerinin tapusunu eski ev sahibine devrettiği iddia edilmişti.

Ayrıca Öztürk’ün ABD’de 11 evi, eşinin de Rolls-Royce marka bir arabası olduğu, Miami ve Florida’daki milyon dolarlık villalarını da eski ev sahibinin üzerine yaptırdığı iddialar arasındaydı.

Sonra Show Haber’de de Eylül Öztürk’le ilgili farklı iddialar ortaya atıldı. Show Haber muhabiri, “Çiftin Amerika’ya giderken 144 milyon TL götürdüğü iddiası var. Çıkan haberler sonrasında aldığı 11 daireyi akrabaların üzerine geçirdiği söyleniyor” demişti…

Bir süre sessizliğini koruyan Eylül Öztürk’ten kısa süre içerisinde bir açıklama gelmişti. Eylül Öztürk, önce “Açıklama yapsam kale alacak mısınız ki?” diyerek sitem etti.

Ve ‘Yalanın sınırı yok anlatabiliyor muyum? Başına ‘iddiaya göre yaz, devamına istediğin her şeyi yazabilirsin. Hangi birine cevap vereyim?’ açıklamasında bulunarak iddiaları yalanladı.

Fakat geçtiğimiz saatlerde, Murat Ağırel’in paylaşımıyla Dilan Polat davasına dahil edilerek yurt dışı yasağı konan diğer sosyal medya fenomenlerinin kimler olduğunu öğrendik. Listenin başında Eylül Öztürk vardı.

Murat Ağırel’in paylaşımıyla kendisine yurt dışı yasağı getirildiğini öğrenen Eylül Öztürk, yaşananlara tepki gösterdi.

Soruşturmaya dahil edilmekten memnun olduğunu dile getiren Eylül Öztürk, “Ama ben zaten yurt dışındayım, o nasıl olacak anlamadım. Bunu avukatıma sorayım ben” dedi.

Ardından, şu an içinde bulunduğu durumun çok büyük bir sınav olduğunu vurguladı ve “Bu yara bende hiç geçmeyecek. Yaşamayan anlamaz” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x