‘Hunharca öpüştük’ demişlerdi! Hasan Can Kaya ile Büşra Pekin aşk mı yaşıyor?

Senarist ve oyuncu Hasan Can Kaya’nın “Hayat kadar gerçek, hayat kadar komik ve hayat kadar duygusal” diyerek özetlediği, Muzaffer Yıldırım yapımcılığında hayata geçen filmi ‘Çok Aşk’ın gala gösterimi geçtiğimiz ay Kanyon Paribu Cineverse’te gerçekleşmişti.

Galaya filmin oyuncuları; Hasan Can Kaya, Büşra Pekin, Barış Yıldız Ege Aydan, Bahtiyar Engin, Berkan Şal, yönetmen Kıvanç Baruönü ve filmin yapımcısı Muzaffer Yıldırım katılmıştı.

‘ÖPÜŞME’ AÇIKLAMASI

Geçtiğimiz günlerde sosyal medyada, film kadrosunda yer alan Büşra Pekin ve Hasan Can Kaya’nın verdiği bir röportajda “Sevişme sahnelerinde zorlandık” ve “Hunharca öpüştük” demeleri çok konuşulmuştu. Konuyla ilgili Hasan Can Kaya ve Büşra Pekin şu açıklamada bulunmuştu:

Sahnelerin yorumu kişiye göre değişir. Bazısı sevişme sahnesi olarak adlandırabilir bazısı da bunda bir şey yok ki der. Ama bize göre ailelerin de rahatlıkla gidip izleyebileceği bir film. Bizim birbirimiz arasında yaptığımız espriden türeyen şeyler bunlar. Yanlış anlaşılmış olabilir.

AŞK İDDİALARINA SON NOKTA!

Sık sık aşk yaşadıkları iddialarıyla gündeme gelen ikiliden Büşra Pekin, son olarak bu söylentilerle ilgili yaptığı açıklamayla gündeme geldi.

835 bin takipçisi bulunan Instagram sayfasından Kaya (33) ile bir karesini paylaşan Pekin (41), aşk iddialarına son noktayı koyarak şöyle yazdı:

Hâlâ soruluyor. Merakınızı son kez giderelim. Sevgili değiliz. Hiç olmadık. Ama şahane film partneri ve mis gibi dost olduk. ‘Çok Aşk’ sinemalarda.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x