Eylül Öztürk Durmuyor: Bu Sefer de Fox Haber Sunucusu Burak Birsen’e Laf Yetiştirdi

Polatların soruşturmasına dahil edildikten sonra yurt dışı yasağı gelen, şirketlerine kayyım atanan ve tüm mal varlıklarına el konulan fenomen Eylül Öztürk, bu sefer FOX haber sunucusu Burak Birsen’i hedef aldı. Detaylar?

Ultra lüks yaşantılarının her detayını paylaşan ve edindikleri servete çok kısa bir sürede kavuşan Dilan ve Engin Polat, yaklaşık bir ay önce kara para aklama ve vergi kaçırma suçlamalarıyla tutuklandığından beri sosyal medya fenomeni kaosu hiç dinmedi.

Polatların tutuklanması gözleri onlarla benzer yükselişlerle zengin olmuş diğer sosyal medya fenomenlerine çevirdi ve 600’den fazla fenomen inceleme altına alındı. Dilan Polat’ın 2019 yılında ‘Şampiyonlar Ligi’ notuyla paylaştığı fotoğrafta bulunanlar için ise iş biraz daha ciddiye bindi.

İçlerinde Nez Demir ve Eylül Öztürk’ün de yer aldığı masadaki herkes Polatların soruşturmasına dahil edildi. Ardından hepsine yurt dışına çıkış yasağı getirildi, tüm mal varlıklarına el konuldu ve şirketlerine de kayyım atandı.

Bir süre önce ailesiyle beraber Amerika’ya yerleşen ve en düşüğü 250 bin dolar olmak üzere Amerika’da 10 tane evi olan Eylül Öztürk, hakkında çıkan iddialara ilk günden beri tepkisini eksik etmedi.

Günlerdir Dilan Polat’la nasıl tanıştığı, nasıl küstüğü, nasıl para kazandığı ve nasıl bu evleri alabildiği hakkında türlü açıklamalarda bulunan Eylül Öztürk, ilk başlarda sessiz kalmayı tercih ederken şimdilerde bir an olsun durmadan suçsuzluğunu kanıtlamaya çalışıyor.

Belki denk gelmişsinizdir, geçtiğimiz gün de satış yaptığı internet sitesindeki tüm detayları göstererek aylık kazancının nasıl seyrettiğini göstermişti.

“Bu paralar kazanılamaz diyenlere; yine belgeler ve veriler ile konuşuyorum” diyen Eylül Öztürk, işbirliği ile Ağustos ayında 603 bin TL, Kasım’da 2 milyon 46 bin TL, Aralık’ta 384 bin TL kazandığını çektiği YouTube videosunda panel üzerinde gösterdi.

Kendini açıkladığı paylaşımlara hız kesmeden devam eden ve kendisine bir laf eden herkese de hemen cevap veren Eylül Öztürk, geçtiğimiz dakikalarda da FOX haber sunucusu Burak Birsen’e çıkıştı.

Akşam haberlerinde, Eylül Öztürk’ün nasıl ve ne kadar para kazandığını açıkladığı “Herkes bu işten para kazanıyor! Herkes” diye isyan ettiği videonun gösterilmesinin ardından Burak Birsen’in yorumu şu şekilde olmuştu;

‘Valla herkes böyle kolay para kazanıyor diyor da biz kazanmıyoruz. Benim etrafımdaki kimse de kazanmıyor.  Hani gördüğüm, bildiğim yok açıkçası bu kadar kolay para kazanan, milyon dolarlar kazanan. Ama şunu görüyoruz işte; bir dilim peynir alamayacak insanları görüyoruz.’

Burak Birsen’e jet hızıyla yetişen Eylül Öztürk, “Siz görmediğiniz ve bilmediğiniz bir konu ile ilgili sırf fikriniz yok diye beni kara paracı mı ilan ediyorsunuz? Açın azıcık araştırın haberini yaptığınız kişileri ve mecrayı. Habercilik bu mudur?” diyerek epey sert çıkıştı.

Açıklamasının tamamı ve o anlar için ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x